Altijd op de hoogte met weerpush   —   Weerpush appstore Weerpush play store

Uw reclame hier?
Uw reclame hier?
Uw reclame hier?

Snelkoppelingen Radar & Satelliet

Home | Snelkoppelingen Radar & Satelliet

Verschillende externe websites bieden zogenaamde “widgets” aan waarmee radarbeelden getoond kunnen worden op andere websites, zoals hier op www.rubenweytjens.be. Beneden vind u een selectie van verschillende varianten, zoals we deze bij oa. weerplaza.nl en windy.com terugvinden.

Uw reclame hier?
Uw reclame hier?

Diverse alternatieve radarbeelden:

Via deze link kan je een gedetailleerd satellietbeeld van Limburg en omstreken bekijken:

Visueel satellietbeeld bij voldoende daglicht:
Satellietbeeld België – Hoge resolutie visuele satellietbeelden | SAT24

Infrarood satellietbeeld bij duisternis:
Satellietbeeld België – Hoge resolutie infrarood satellietbeelden | SAT24

De tijden staan in UTC. In de zomer moet hierbij 2 uur worden opgeteld. In de winter is dat 1 uur.

Uw reclame hier?
Uw reclame hier?

Bliksemdetecties afgelopen 2 uur

Bliksemdetecties in detail voor Limburg

Bliksemdetecties voor de Benelux en iets verdere omstreken

Uw reclame hier?
Uw reclame hier?
Uw reclame hier?
Uw reclame hier?
Uw reclame hier?

Ruben Weytjens Noorderlichtman

Naast weerman voor Limburg ben ik ook noorderlichtman in IJsland, Finland, Noorwegen en Spitsbergen. Want zoals ik weersverwachtingen voor Limburg maak, zo maak ik noorderlichtverwachtingen voor het hoge noorden.

Noorderlicht is voor mij het mooiste natuurfenomeen dat wij hier op Aarde met onze blote ogen kunnen waarnemen. Het komt in Limburg slechts zeer zelden voor, maar ten noorden van de noordpoolcirkel maak je tijdens heldere nachten een goede kans om het te zien. Ik reis daarom ook vaak naar het noorden van Europa om dit verschijnsel te kunnen zien, soms prive maar vaak ook als gids/reisleider.

Meer weten?
Uw reclame hier?
Uw reclame hier?