screenSize=
responsive_top_bottom=
static_orientation= vertical
Vandaag wordt het een prachtige en warme dag in Limburg. Op de meeste plaatsen zullen we halverwege de namiddag tussen 23 en 24°C uitkomen. Lokaal zit er misschien wel een zomerse 25°C in.
Het blijft tot de avond droog en zonnig. Door een toename van de hoge sluierwolken vanuit het westen kunnen we een kleurrijke zonsondergang verwachten.
Laat op de avond kunnen er vanuit het zuidwesten mogelijk een aantal regenbuien komen opzetten. De 15% kans op neerslag geldt dus voor de periode na 22 uur.
De wind komt uit het oosten en blijft meestal zwak van kracht.
De UV-waarde bereikt kort na het middaguur een piek tussen niveau 4 en 5.
In de nacht naar zondag zouden er verspreid enkele lichte buien kunnen vallen. De kans daarop bedraagt meer dan 50%.
Vergeet dus zaterdagavond zeker niet de terraskussens op te bergen.
Zondag wordt het wat koeler en aanvankelijk licht wisselvallig.
Laatste update: Ruben - 09:44u | Powered by BNS hybrIT
Op deze pagina vindt u een uitleg over de interpretatie van diverse weerkaarten en grafieken, met vervolgens vele links naar diverse bronnen waar deze gegevens gepubliceerd worden. Dit zijn ook de gegevens die gebruikt worden om tot een weersverwachting te kunnen komen, mits een correct gebruik ervan.
Voor de zeer korte termijn zijn de weerkaarten niet meer zo relevant, en kunnen we veel beter afgaan op wat de satellietbeelden (wolken) en radarbeelden (regen) ons tonen. Op deze pagina vindt u een overzicht van de voornaamste wolkenfoto's en neerslagmetingen, niet alleen boven Limburg maar ook om ons heen.
Op deze pagina vindt u een overzicht van vele meetgegevens uit Limburg en ruime omstreken. Niet alleen van temperaturen, maar ook van andere parameters zoals neerslag, luchtdruk en wind. Deze gegevens kunnen eventueel gebruikt worden om een weersverwachting last minute te kunnen bijsturen.