Altijd op de hoogte met weerpush   —   Weerpush appstore Weerpush play store

ruben Weytjens weerman Limburg

Vrijdag 27 februari

Vanavond regen. Zaterdag koeler, veel wind, veel wolken en kans op buien

Het blijft in Limburg de rest van deze vrijdagavond druilerig. In totaal kan er 3 tot 5 liter per vierkante meter vallen.
Kort na middernacht zal het droog worden.

Zaterdag krijgen we veel wolken met af en toe een opklaring.
In de loop van de dag zullen er een aantal lokale buien over Limburg trekken. Dat kan reeds in de voormiddag het geval zijn, maar het accent wordt tussen 15 en 17 uur voorzien.

De temperatuur loopt op naar een maximum rond 13°C. Dat maximum wordt reeds in de vroege namiddag bereikt. In de loop van de namiddag koelt het meerdere graden af. Tegen 16 uur zal de temperatuur zich beneden 10°C bevinden.

De wind spant aan tot gemiddeld 5 Beaufort uit het zuidwesten. Tussen 12 en 18 uur kunnen de rukwinden geregeld pieken tot 50 a 60 km/u.

De nacht naar zondag verloopt droog met breder wordende opklaringen. De wind zal ook luwen.
Daardoor kan het sterk afkoelen, naar een minimum rond 3°C. Lokaal kunnen de autoruiten rond zonsopkomst een laagje rijm vertonen.

Laatste update: Ruben - 20:32u
zonsopgang zonsondergang
windrichting NW 4
regenkans 0%

13°

13°

13°

13°

13°

13°

13°

(Temperaturen om 10u)
zonsopgang zonsondergang
windrichting ZW 4
regenkans 85%

15°

17°

15°

14°

15°

16°

16°

(Max. temperaturen)
zonsopgang zonsondergang
windrichting ZW 3
regenkans 80%

(Min. temperaturen)

Het weer voor de volgende dagen

Zondag blijft het droog. Maandag zal het tegen de avond weer nat worden met kans op onweer.
Vanaf dinsdag blijft het wisselvallig met zonnige perioden, maar ook wolkenvelden en regenbuien.
De temperatuur blijft een poosje beneden 20°C trappelen. We hebben te maken met de voor deze tijd van het jaar typische “schaapscheerderskou”.

WO

22 april

| 18°


neerslag 0% wind O 3


Zonnig en gevoelig zachter.

Woensdag wordt het in Limburg zeer zonnig lenteweer. ’s […]

Lees meer
95%
Zekerheid weersverwachting

DO

23 april

| 18°


neerslag 0% wind NO 1-3


Zonnig. Koude start, zeer zachte namiddag.

Donderdag kunnen we in Limburg opnieuw genieten van stralend […]

Lees meer
90%
Zekerheid weersverwachting

VR

24 april

| 19°


neerslag 0% wind NW 1-3


Eerst kans op grondvorst en mist of lage wolken. Namiddag zonnig en zeer zacht.

Vrijdag krijgen we opnieuw een zeer zonnige lentedag. ’s […]

Lees meer
90%
Zekerheid weersverwachting

ZA

25 april

| 18°


neerslag 0% wind N 1-3-1


Meestal zonnig met maxima rond 18°C

Bij het ochtendgloren kan er zaterdag vooral over het noorden van […]

Lees meer
95%
Zekerheid weersverwachting

ZO

26 april

| 18°


neerslag 2% wind NO 2-3


Meestal zonnig en het blijft nog zeer zacht

Zondag gaat de dag fris van start. De temperatuur kan een maximum […]

Lees meer
90%
Zekerheid weersverwachting

Weermodellen

Op deze pagina vindt u een uitleg over de interpretatie van diverse weerkaarten en grafieken, met vervolgens vele links naar diverse bronnen waar deze gegevens gepubliceerd worden. Dit zijn ook de gegevens die gebruikt worden om tot een weersverwachting te kunnen komen, mits een correct gebruik ervan.

Lees meer

Radar & Satelliet

Voor de zeer korte termijn zijn de weerkaarten niet meer zo relevant, en kunnen we veel beter afgaan op wat de satellietbeelden (wolken) en radarbeelden (regen) ons tonen. Op deze pagina vindt u een overzicht van de voornaamste wolkenfoto’s en neerslagmetingen, niet alleen boven Limburg maar ook om ons heen.

Lees meer

Waarnemingen

Op deze pagina vindt u een overzicht van vele meetgegevens uit Limburg en ruime omstreken. Niet alleen van temperaturen, maar ook van andere parameters zoals neerslag, luchtdruk en wind. Deze gegevens kunnen eventueel gebruikt worden om een weersverwachting last minute te kunnen bijsturen.

Lees meer