Voor maandag staat er een overwegend zonnige decemberdag op de weerkaarten.
’s Ochtends is er kans op grondvorst en enkele lokale mistbanken.
Tegen halverwege de namiddag kunnen de temperaturen in Limburg oplopen naar 10 a 11°C.
De zuidenwind doet het voormiddag vrij rustig aan, met een gemiddelde snelheid van 2 tot 3 Beaufort. Namiddag komt er een poosje 4 Beaufort te staan.
In de nacht naar dinsdag wordt het wisselend bewolkt en blijft de temperatuur vlot boven nul. We kunnen minima rond 6°C verwachten. De gemiddelde windsnelheid valt terug naar 2 Beaufort.
Laatste update: Ruben - 07:50uHet wordt een grotendeels zonnig weekend.
Vanaf zondag wordt het geleidelijk wat frisser. De kans op nachtvorst wordt weer groot.
Mogelijk koelt het in de loop van de week verder af. Hoe koud het uiteindelijk zal worden is nog steeds onduidelijk.
Het blijft de volgende dagen droog.
Op deze pagina vindt u een uitleg over de interpretatie van diverse weerkaarten en grafieken, met vervolgens vele links naar diverse bronnen waar deze gegevens gepubliceerd worden. Dit zijn ook de gegevens die gebruikt worden om tot een weersverwachting te kunnen komen, mits een correct gebruik ervan.
Lees meer
Voor de zeer korte termijn zijn de weerkaarten niet meer zo relevant, en kunnen we veel beter afgaan op wat de satellietbeelden (wolken) en radarbeelden (regen) ons tonen. Op deze pagina vindt u een overzicht van de voornaamste wolkenfoto’s en neerslagmetingen, niet alleen boven Limburg maar ook om ons heen.
Lees meer
Op deze pagina vindt u een overzicht van vele meetgegevens uit Limburg en ruime omstreken. Niet alleen van temperaturen, maar ook van andere parameters zoals neerslag, luchtdruk en wind. Deze gegevens kunnen eventueel gebruikt worden om een weersverwachting last minute te kunnen bijsturen.
Lees meer