Altijd op de hoogte met weerpush   —   Weerpush appstore Weerpush play store

Uw reclame hier?

ruben Weytjens weerman Limburg

Maandag 22 december

Vannacht temperaturen tussen 0 en 4°C.

In de nacht naar dinsdag zakt de temperatuur in opklaringsgebieden richting het vriespunt. Laag boven de bodem kan het daar dan ook tot lichte vorst komen. Ook op platte daken en autoruiten kan er wat ijs ontstaan.
Regionaal blijft er echter veel lage bewolking aanwezig, waardoor het op die locaties ook enkele graden minder koud wordt.

De wind blijft zwak uit oostelijke richting waaien.

Dinsdagochtend klimt de temperatuur langzaam boven het vriespunt uit. Rond 10 uur zal het 1 tot 2°C zijn.
Kort na het middaguur wordt een maximum rond 4 a 5°C bereikt.
De wind wakkert aan van gemiddeld 2 Beaufort in de voormiddag, naar gemiddeld 3 Beaufort na het middaguur. Daardoor zal het kouder gaan aanvoelen.

Het blijft overal in Limburg heel de dag droog.
Regionaal zou het ochtendgrijs wel lange tijd aanwezig kunnen blijven. Op andere plaatsen kan het echter een vrij zonnige dag worden.

In de nacht naar woensdag blijft het overwegend bewolkt. Doordat we te maken krijgen met transportkou kan de temperatuur echter toch tot om en bij het vriespunt zakken.
De wind wakkert aan tot gemiddeld 4 Beaufort. In het noorden kan er reeds vóór het middaguur een windvlaag tot 40 km/u inzitten. Elders kan dat in het tweede deel van de nacht ook het geval zijn.

 

Laatste update: Ruben - 19:39u
zonsopgang zonsondergang
windrichting O 1-2
regenkans 0%

(Temperaturen om 10u)
zonsopgang zonsondergang
windrichting O 1-0
regenkans 0%

(Max. temperaturen)
zonsopgang zonsondergang
windrichting O 1-2
regenkans 0%

(Min. temperaturen)
Uw reclame hier?
Uw reclame hier?
Uw reclame hier?

Het weer voor de volgende dagen

Het wordt een grotendeels zonnig weekend.
Vanaf zondag wordt het geleidelijk wat frisser. De kans op nachtvorst wordt weer groot.
Mogelijk koelt het in de loop van de week verder af. Hoe koud het uiteindelijk zal worden is nog steeds onduidelijk.
Het blijft de volgende dagen droog.

Uw reclame hier?

DI

23 december

-1° |


neerslag 0% wind O 1-2


Fris

Dinsdagochtend klimt de temperatuur langzaam boven het vriespunt uit. […]

Lees meer
80%
Zekerheid weersverwachting

WO

24 december

|


neerslag 1% wind O 3


Koud met eerst veel wolken, later opklaringen

Woensdag blijft het in Limburg heel de dag droog. Eerst is het […]

Lees meer
80%
Zekerheid weersverwachting

DO

25 december

-4° |


neerslag 0% wind NO 4


Zonnig maar erg guur

We beleven dit jaar een zeer zonnige, maar ook zeer gure Kerstmis in […]

Lees meer
95%
Zekerheid weersverwachting

VR

26 december

-6° |


neerslag 0% wind NO 4-3


Zonnig met winterse temperaturen.

Vrijdag wordt opnieuw een stralend zonnige winterdag. We beginnen er […]

Lees meer
95%
Zekerheid weersverwachting

ZA

27 december

-4° |


neerslag 0% wind N 2


Droog en zonnig. Enkele graden minder koud.

Zaterdagochtend zal het overal in Limburg meerdere graden vriezen. […]

Lees meer
90%
Zekerheid weersverwachting
Uw reclame hier?
Uw reclame hier?

Weermodellen

Op deze pagina vindt u een uitleg over de interpretatie van diverse weerkaarten en grafieken, met vervolgens vele links naar diverse bronnen waar deze gegevens gepubliceerd worden. Dit zijn ook de gegevens die gebruikt worden om tot een weersverwachting te kunnen komen, mits een correct gebruik ervan.

Lees meer

Radar & Satelliet

Voor de zeer korte termijn zijn de weerkaarten niet meer zo relevant, en kunnen we veel beter afgaan op wat de satellietbeelden (wolken) en radarbeelden (regen) ons tonen. Op deze pagina vindt u een overzicht van de voornaamste wolkenfoto’s en neerslagmetingen, niet alleen boven Limburg maar ook om ons heen.

Lees meer

Waarnemingen

Op deze pagina vindt u een overzicht van vele meetgegevens uit Limburg en ruime omstreken. Niet alleen van temperaturen, maar ook van andere parameters zoals neerslag, luchtdruk en wind. Deze gegevens kunnen eventueel gebruikt worden om een weersverwachting last minute te kunnen bijsturen.

Lees meer
Uw reclame hier?
Uw reclame hier?
Uw reclame hier?