Altijd op de hoogte met weerpush   —   Weerpush appstore Weerpush play store

ZO

4 januari

-2° |


neerslag 80% wind W 3


Koud met vooral voormiddag nog kans op sneeuwbuien.

Zondag is er vooral in het eerste deel van de dag nog kans op sneeuwbuien. De meeste sneeuwvlokken zullen over het noorden van de provincie dwarrelen. Daar zou er mogelijk nog eens 5 centimeter kunnen bij komen. Voor het zuiden blijft er net als de voorbije dagen minder van over.

Namiddag blijft het op de meeste plaatsen droog, met ook geregeld ruimte voor de zon.

De temperatuur komt namiddag 1 tot 2 graden boven het vriespunt uit en zal bij sneeuwval rond het vriespunt schommelen.

In de nacht naar maandag zal het overal in Limburg gaan vriezen. Boven een dikke sneeuwlaag kan de temperatuur zelfs beneden -5°C zakken.
Tegen de ochtend zou er over het westen wat sneeuw kunnen opduiken. De meeste buien blijven echter buiten Limburg.

85%
Zekerheid weersverwachting

Het weer voor de volgende dagen

Het wordt een grotendeels zonnig weekend.
Vanaf zondag wordt het geleidelijk wat frisser. De kans op nachtvorst wordt weer groot.
Mogelijk koelt het in de loop van de week verder af. Hoe koud het uiteindelijk zal worden is nog steeds onduidelijk.
Het blijft de volgende dagen droog.

Uw reclame hier?

MA

19 januari

-2° |


neerslag 0% wind ZO 1-2


Zonnig en droog

Maandag waait de wind nog steeds uit het droge oosten. Van daaruit […]

Lees meer
90%
Zekerheid weersverwachting

DI

20 januari

-2° |


neerslag 0% wind O 1-2


Droog met maxima rond 8°C

Dinsdagochtend hangt er een vleugje winterkou in de lucht. Tegen de […]

Lees meer
90%
Zekerheid weersverwachting

WO

21 januari

-2° |


neerslag 0% wind O 1-2


Zonnig

Woensdagochtend zal het enkele graden vriezen. Overdag tilt de zon de […]

Lees meer
85%
Zekerheid weersverwachting

DO

22 januari

|


neerslag 50% wind ZO 2-4


De verachting voor donderdag is nog onzeker. Mogelijk krijgen we te […]

Lees meer
65%
Zekerheid weersverwachting
Uw reclame hier?
Uw reclame hier?
Uw reclame hier?
Uw reclame hier?

Trendverwachting

Na het weekend van 17 en 18 januari wordt het geleidelijk wat frisser en neemt ook de kans op enkele graden nachtvorst weer toe.
Mogelijk keert Koning Winter terug in de laatste week van deze maand. Daar bestaat echter nog steeds veel onzekerheid over. In de temperatuurpluim zien we een grote waaier aan mogelijke scenario’s, mét ook ijsdagen die zouden leiden tot schaatsen op natuurijs. Maar het kan net zo goed nog naar dooi evolueren. Het blijft volgende week droog.
Sneeuw is alvast tot 25 januari niet te verwachten.

Weerkaarten voor een termijn van 7 dagen en verder vooruit zijn per definitie onbetrouwbaar.
Voor een goede inschatting van zekerheden, onzekerheden en de marges die we in acht moeten nemen zijn we voor deze termijn altijd aangewezen op de pluimverwachtingen.
Cijfers in eender welke app voor een termijn van 7 dagen en verder vooruit zijn dus ook onbetrouwbaar aangezien deze slechts één van de vele mogelijke scenario’s voorstellen als een voorspelling.

Laatste update: vrijdag 16 januari, 16:09
Uw reclame hier?
Uw reclame hier?
Uw reclame hier?