MA
16° | 32°
0%
NO 2-3
Maandag wordt het in Limburg opnieuw een zeer zonnige dag. Tot de vooravond kleurt de hemel blauw. Tegen 17 uur komt er vanuit het zuiden een zone met middelbare bewolking opzetten.
’s Ochtends is het eventjes lekker fris, maar in de loop van de voormiddag loopt het kwik snel op. De temperatuur bereikt in Limburg uiteindelijk een maximum rond 31 a32°C.
Er waait een zwakke tot matige noordoostenwind. In vergelijking met zondag zal het dus iets minder hard waaien.
In de nacht naar dinsdag zorgt de wolkenzone er mee voor dat het slechts traag afkoelt.
Van dinsdag tot en met vrijdag krijgen we in Limburg boterzachte temperaturen.
Donderdag zal de temperatuur zeer waarschijnlijk zelfs net boven 20°C uitkomen.
Op woensdag en donderdag blijft het droog. Vrijdag neemt de kans op buien toe, maar ook dan blijft het nog zeer zacht najaarsweer.
Volgend weekend krijgen we vermoedelijk maxima rond 15°C. Op zaterdag kan er een bui vallen, zondag blijft het droog.
Vanaf het weekend van 17 en 18 oktober kunnen we maxima rond 15°C verwachten.
Het blijft meestal droog.
Weerkaarten voor een termijn van 7 dagen en verder vooruit zijn per definitie onbetrouwbaar.
Voor een goede inschatting van zekerheden, onzekerheden en de marges die we in acht moeten nemen zijn we voor deze termijn altijd aangewezen op de pluimverwachtingen.
Cijfers in eender welke app voor een termijn van 7 dagen en verder vooruit zijn dus ook onbetrouwbaar aangezien deze slechts één van de vele mogelijke scenario’s voorstellen als een voorspelling.
