Altijd op de hoogte met weerpush   —   Weerpush appstore Weerpush play store

ZO

24 mei

15° | 30°


neerslag 1% wind NO 1


Mooi en zomers warm

Zondag blijft het zomeren in Limburg. Er zijn ook minder sluierwolken aanwezig in vergelijking met zaterdag.
’s Ochtends zou er regionaal mogelijk wel wat ochtendgrijs aanwezig kunnen zijn.

Eens de zon aan de hemel verschijnt, klimt de temperatuur snel naar een maximum tussen 28 en 31°C. Iets meer of minder wind kan meteen enkele graden verschil maken.
Momenteel ziet het ernaar uit dat het eerder richting 29 a 30°C zal gaan bij een zwakke wind uit het noordoosten tot noorden.
Buien blijven uit de buurt.

Na 22 uur zakt de temperatuur beneden 20 graden, maar naarmate de zon lager aan de hemel staat kan het in de wind wel wat minder warm gaan aanvoelen.
In de loop van de avond zal de wind echter ook wel in kracht afnemen.
Beschut tegen de wind blijft het sowieso nog lange tijd aangenaam buiten.

In de nacht naar maandag koelt het af naar een minimum rond 15 a 16°C.

90%
Zekerheid weersverwachting

Het weer voor de volgende dagen

Zondag blijft het droog. Maandag zal het tegen de avond weer nat worden met kans op onweer.
Vanaf dinsdag blijft het wisselvallig met zonnige perioden, maar ook wolkenvelden en regenbuien.
De temperatuur blijft een poosje beneden 20°C trappelen. We hebben te maken met de voor deze tijd van het jaar typische “schaapscheerderskou”.

MA

8 juni

12° | 22°


neerslag 75% wind ZW 3-4


Eerst droog en vrij warm. ’s Avonds verkoelende buien met kans op onweer.

Maandag wordt het tijdelijk wat warmer in Limburg. De temperatuur […]

Lees meer
95%
Zekerheid weersverwachting

DI

9 juni

| 17°


neerslag 80% wind W 3


Fris met buien

Dinsdag wordt een wisselvallige dag. Namiddag kunnen sommige buien […]

Lees meer
80%
Zekerheid weersverwachting

WO

10 juni

12° | 17°


neerslag 75% wind W 3


Wisselvallig maar meestal droog. Fris.

Woensdag kunnen er opnieuw een aantal buien van west naar oost over […]

Lees meer
79%
Zekerheid weersverwachting

Trendverwachting

Na een wisselvallige en vrij koele week, kan het vanaf het weekend van 13 en 14 juni alle kanten uit.
Er bestaan dus scenario’s waarbij we in hitte terecht zullen komen, maar de meerderheid van de berekeningen houdt de temperatuur voorlopig (ver) uit de buurt van 30°C.

Weerkaarten voor een termijn van 7 dagen en verder vooruit zijn per definitie onbetrouwbaar.
Voor een goede inschatting van zekerheden, onzekerheden en de marges die we in acht moeten nemen zijn we voor deze termijn altijd aangewezen op de pluimverwachtingen.
Cijfers in eender welke app voor een termijn van 7 dagen en verder vooruit zijn dus ook onbetrouwbaar aangezien deze slechts één van de vele mogelijke scenario’s voorstellen als een voorspelling.

Laatste update: zaterdag 6 juni, 09:17