Vanavond en in de nacht naar zaterdag blijven de opklaringen breed. Daardoor zakt de temperatuur weer richting 10°C.
Na de frisse start klimt de temperatuur op zaterdag snel richting 20 graden.
Halverwege de namiddag wordt het 21 tot 22 graden.
Het blijft droog met vaak zon.
De zon zal meestal wel versluierd worden door hoge wolken.
Namiddag kunnen er zich ook wat stapelwolken vormen.
De wind komt eerst zwak uit het westen. ’s Middags waait er een matige noordwesten- tot noordenwind. Tegen de avond wordt dit eerder noordoost.
Laatste update: Ruben - 21:49uHet weekend verloopt droog met warme maxima tussen 22 en 25°C.
Voor maandag bestaat er een kleine kans op wat regen.
Op dinsdag en woensdag wordt het zeer warm voor de tijd van het jaar, met maxima dicht in de buurt van 30°C.
Op deze pagina vindt u een uitleg over de interpretatie van diverse weerkaarten en grafieken, met vervolgens vele links naar diverse bronnen waar deze gegevens gepubliceerd worden. Dit zijn ook de gegevens die gebruikt worden om tot een weersverwachting te kunnen komen, mits een correct gebruik ervan.
Lees meer
Voor de zeer korte termijn zijn de weerkaarten niet meer zo relevant, en kunnen we veel beter afgaan op wat de satellietbeelden (wolken) en radarbeelden (regen) ons tonen. Op deze pagina vindt u een overzicht van de voornaamste wolkenfoto’s en neerslagmetingen, niet alleen boven Limburg maar ook om ons heen.
Lees meer
Op deze pagina vindt u een overzicht van vele meetgegevens uit Limburg en ruime omstreken. Niet alleen van temperaturen, maar ook van andere parameters zoals neerslag, luchtdruk en wind. Deze gegevens kunnen eventueel gebruikt worden om een weersverwachting last minute te kunnen bijsturen.
Lees meer