Altijd op de hoogte met weerpush   —   Weerpush appstore Weerpush play store

ruben Weytjens weerman Limburg

Donderdag 10 september

Vannacht droog. Vrijdag regionaal een beetje regen.

In de nacht naar vrijdag blijft het droog. De temperatuur daalt naar een minimum rond 12°C.

De verwachting voor vrijdag is inmiddels wat bewolkter bijgesteld. Daardoor wordt het ook wat minder warm dan het er de voorbije dagen nog naar uit zag.
In het tweede deel van de namiddag kunnen we nog maxima rond 20 a 21°C verwachten. Dat is wél ongeveer de normale waarde voor de tijd van het jaar.

Regionaal kan het in de loop van de dag ook een beetje regenen. Hoe meer naar het oosten, hoe minder er van de zwakke storingen overblijft.
Een eerste uitdovende buienzone kan rond het middaguur over Limburg worden verwacht. Vervolgens verschijnen er opklaringen. Na 18 uur kunnen er opnieuw enkele lokale buien over onze provincie trekken.

Er komt een zwakke tot matige wind te staan. Eerst vanuit het zuidwesten, later draaiend naar het noordwesten.

In de nacht naar zaterdag blijft het droog. Het koelt af naar een minimum rond 12°C.
Door het wegvallen van de wind is er kans op nevel en lokale mistbanken.

Laatste update: Ruben - 19:43u
zonsopgang… zonsondergang…
windrichting ZW 0-1
regenkans 0%

12°

12°

14°

13°

14°

12°

12°

(Temperaturen om 10u)
zonsopgang … zonsondergang …
windrichting Z 0-1
regenkans 0%

21°

21°

21°

20°

20°

20°

20°

(Max. temperaturen)
zonsopgang … zonsondergang …
windrichting ZW 1
regenkans 0%

11°

12°

12°

12°

12°

12°

11°

(Min. temperaturen)

Het weer voor de volgende dagen

Zaterdagochtend kan er regionaal nog een beetje regen vallen. Tegen de middag wordt het overal in Limburg droog. Er volgt dan ook een droge namiddag. In de loop van de avond gaat het hard regenen en ook weer krachtig waaien.

Zondag wordt het rustiger en droger. Maandag begint droog, maar eindigt nat.
Al die tijd komen de maxima rond 12°C uit.
In de loop van volgende week wordt het zachter met maxima richting 15 graden en meer. De neerslagkans wordt vanaf dinsdag of woensdag klein.

VR

11 september

12° | 21°


neerslag 65% wind W 2-3


Kans op een beetje regen

De verwachting voor vrijdag is inmiddels wat bewolkter bijgesteld. […]

Lees meer
85%
Zekerheid weersverwachting

ZA

12 september

11° | 23°


neerslag 5% wind ZW 1-2


Droog nazomerweer

Zaterdag blijft het in Limburg droog. Voormiddag krijgen we af te […]

Lees meer
80%
Zekerheid weersverwachting

ZO

13 september

14° | 19°


neerslag 95% wind ZW 3-4-1


Perioden met regenval

Zondag trekken er veel wolken over Limburg. Tussendoor komt er af en […]

Lees meer
80%
Zekerheid weersverwachting

MA

14 september

12° | 24°


neerslag 35% wind ZW 3


Zwoel met kans op lichte buitjes

Maandag bestaat er in Limburg eerst kans op ochtendgrijs onder de […]

Lees meer
95%
Zekerheid weersverwachting

DI

15 september

13° | 27°


neerslag 40% wind Z 2-3


Warm en droog

Dinsdag kan er eerst nevel of mist voorkomen, maar al snel zal de zon […]

Lees meer
85%
Zekerheid weersverwachting

Weermodellen

Op deze pagina vindt u een uitleg over de interpretatie van diverse weerkaarten en grafieken, met vervolgens vele links naar diverse bronnen waar deze gegevens gepubliceerd worden. Dit zijn ook de gegevens die gebruikt worden om tot een weersverwachting te kunnen komen, mits een correct gebruik ervan.

Lees meer

Radar & Satelliet

Voor de zeer korte termijn zijn de weerkaarten niet meer zo relevant, en kunnen we veel beter afgaan op wat de satellietbeelden (wolken) en radarbeelden (regen) ons tonen. Op deze pagina vindt u een overzicht van de voornaamste wolkenfoto’s en neerslagmetingen, niet alleen boven Limburg maar ook om ons heen.

Lees meer

Waarnemingen

Op deze pagina vindt u een overzicht van vele meetgegevens uit Limburg en ruime omstreken. Niet alleen van temperaturen, maar ook van andere parameters zoals neerslag, luchtdruk en wind. Deze gegevens kunnen eventueel gebruikt worden om een weersverwachting last minute te kunnen bijsturen.

Lees meer