Vandaag is het eerst vaak zwaarbewolkt met bij momenten wat lichte neerslag.
In de loop van de namiddag wordt het grotendeels droog en maakt de bewolking plaats voor meer opklaringen. Vanavond klaart het volledig uit.
De maxima liggen tussen 23 graden in het midden van de provincie en 24 graden in de Kempen. Er waait een matige noorden- tot noordwestenwind.
In de nacht van donderdag op vrijdag is het eerst helder tot licht bewolkt. Na 4 uur komt er lage bewolking opzetten vanuit het noorden van het land. Ook zou er regionaal mist gevormd kunnen worden. De minima komen tussen 9 en 11 graden uit.
Laatste update: Ruben - 22:40uDinsdag valt de temperatuur even enkele graden terug, om vervolgens op woensdag en vooral donderdag-vrijdag weer hoge toppen te scheren.
We zijn weer op weg naar 35°C.
Grootschalige neerslag van betekenis staat er op dit moment niet op de weerkaarten. Vanaf zaterdag neemt de kans op lokale buien wel toe.
Vanaf zondag wordt het minder warm (ongeveer 25°C), maar het is nog onduidelijk voor hoe lang.
Op deze pagina vindt u een uitleg over de interpretatie van diverse weerkaarten en grafieken, met vervolgens vele links naar diverse bronnen waar deze gegevens gepubliceerd worden. Dit zijn ook de gegevens die gebruikt worden om tot een weersverwachting te kunnen komen, mits een correct gebruik ervan.
Lees meer
Voor de zeer korte termijn zijn de weerkaarten niet meer zo relevant, en kunnen we veel beter afgaan op wat de satellietbeelden (wolken) en radarbeelden (regen) ons tonen. Op deze pagina vindt u een overzicht van de voornaamste wolkenfoto’s en neerslagmetingen, niet alleen boven Limburg maar ook om ons heen.
Lees meer
Op deze pagina vindt u een overzicht van vele meetgegevens uit Limburg en ruime omstreken. Niet alleen van temperaturen, maar ook van andere parameters zoals neerslag, luchtdruk en wind. Deze gegevens kunnen eventueel gebruikt worden om een weersverwachting last minute te kunnen bijsturen.
Lees meer