Altijd op de hoogte met weerpush   —   Weerpush appstore Weerpush play store

ruben Weytjens weerman Limburg

Vrijdag 2 januari

Vannacht meestal droog met kans op lokale sneeuwbuien. Temperaturen rond het vriespunt.

In de nacht naar zaterdag schommelt de temperatuur rond het vriespunt. Als de opklaringen even breed genoeg worden, kan het een graadje gaan vriezen.
Waar er sneeuw is gevallen, zal deze dus blijven liggen. De meeste sneeuw ligt zoals verwacht in het noordwesten van de provincie, in het zuiden en zuidwesten is er geen sneeuw blijven liggen.
Hier in Meeuwen bedraagt het sneeuwdek 5 centimeter op de tuintafel.

Vannacht is het eerst overal droog. Later kunnen er weer nieuwe sneeuwbuien opduiken. Regionaal zou er meer dan 5 centimeter sneeuw kunnen vallen. Op andere plaatsen zal het minder zijn, afhankelijk van de koers van de buiengolven. Opnieuw lijkt het noordwesten het meest aanspraak te maken op buien en het zuidwesten het minst.

Zaterdag overdag zullen er nog sneeuwbuien over Limburg trekken.

Ik verwacht tegen zondagochtend in Limburg nog steeds een sneeuwlaag tussen 2 en 10 centimeter. Voor het uiterste zuidwesten blijft het spannend of er een gesloten sneeuwdek tot stand weet te komen.

Laatste update: Ruben - 21:31u
zonsopgang zonsondergang
windrichting W 4
regenkans 25%

(Temperaturen om 10u)
zonsopgang zonsondergang
windrichting W 4
regenkans 90%

(Max. temperaturen)
zonsopgang zonsondergang
windrichting W 3
regenkans 90%

-1°

-1°

(Min. temperaturen)

Het weer voor de volgende dagen

Op zondag en maandag blijft het grotendeels droog. Vanaf dinsdag breekt er een wisselvallige periode en eerder bescheiden temperaturen aan. Er zullen echter altijd nog momenten zijn waarop het aangenaam is om buiten te vertoeven. En op de meeste dagen geraakt de temperatuur op het warmste moment nog wel aan 20 graden of wat meer. Tijdens de droge perioden kan het aangenaam vertoeven zijn in het zonnetje, met dank aan de lagere temperaturen.
Zoals de kaarten er momenteel voorliggen blijft het alvast tot en met vrijdag wisselvallig. Het weerbeeld voor het volgende weekend is nog onzeker.

DO

16 april

| 18°


neerslag 50% wind W 1-2


Zacht

Donderdagochtend kan er rond zonsopkomst mogelijk nog even een buitje […]

Lees meer
80%
Zekerheid weersverwachting

VR

17 april

| 21°


neerslag 15% wind W 1-2


Weinig wind en warme maxima.

Vrijdag loopt de temperatuur in Limburg op tot 20 a 21°C. We krijgen […]

Lees meer
90%
Zekerheid weersverwachting

ZA

18 april

| 17°


neerslag 50% wind - 0-1


Veel wolken met toenemende kans op regen

Zaterdag is het in Limburg eerst nog droog. Vanuit het westen komt er […]

Lees meer
70%
Zekerheid weersverwachting

ZO

19 april

| 15°


neerslag 10% wind N 3-2


Grotendeels droog

Zondag blijft het in Limburg grotendeels droog. Rondom het middaguur […]

Lees meer
80%
Zekerheid weersverwachting

MA

20 april

| 13°


neerslag 50% wind ZW 2


Fris met kans op wat regen

Maandag blijft het aan de frisse kant. De temperatuur klimt in […]

Lees meer
75%
Zekerheid weersverwachting

Weermodellen

Op deze pagina vindt u een uitleg over de interpretatie van diverse weerkaarten en grafieken, met vervolgens vele links naar diverse bronnen waar deze gegevens gepubliceerd worden. Dit zijn ook de gegevens die gebruikt worden om tot een weersverwachting te kunnen komen, mits een correct gebruik ervan.

Lees meer

Radar & Satelliet

Voor de zeer korte termijn zijn de weerkaarten niet meer zo relevant, en kunnen we veel beter afgaan op wat de satellietbeelden (wolken) en radarbeelden (regen) ons tonen. Op deze pagina vindt u een overzicht van de voornaamste wolkenfoto’s en neerslagmetingen, niet alleen boven Limburg maar ook om ons heen.

Lees meer

Waarnemingen

Op deze pagina vindt u een overzicht van vele meetgegevens uit Limburg en ruime omstreken. Niet alleen van temperaturen, maar ook van andere parameters zoals neerslag, luchtdruk en wind. Deze gegevens kunnen eventueel gebruikt worden om een weersverwachting last minute te kunnen bijsturen.

Lees meer